Náramek s korálky z černého achátu a hamsa přívěskem

Náramek z černého achátu s přívěskem hamsa je krásným doplňkem, který kombinuje estetiku s významným symbolem. Černý achát má povzbuzující energii a symbol hamsa přináší ochranu a štěstí.

119 Kč
Skladem

Náramek z černého achátu s přívěskem hamsa je nádherným spojením estetiky a duchovního významu. Černý achát je kamenem, který má silnou a povzbuzující energii, což pomáhá posilovat sebevědomí a motivaci. Povzbuzuje kreativitu a pomáhá odstraňovat negativní energii z těla a mysli.

Symbol hamsa je znám jako ochranný symbol, který přináší štěstí a prosperitu. Tento symbol je často používán k ochraně proti zlému oku a negativní energii. Kombinace černého achátu a symbolu hamsa dělá z tohoto náramku nejen krásný doplněk, ale také významný duchovní talisman.

Náramek je vyroben z kvalitních černých achátových kamenů a má elegantní přívěsek hamsa. Náramek je navlečený na elastickém vlákně, takže se snadno přizpůsobí velikosti Vašeho zápěstí. Je to ideální dárek pro každého, kdo hledá krásný doplněk s významným duchovním významem.

Kód Kód: 801
Kategorie: Náramky z minerálů
Zpět do obchodu